LECO N-TYPETehnologija ćelija
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna ćelijaModuleTechnologies
Odlične anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčenja vrućih tačaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sistem upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita zdravlja i sigurnost na radu (HSMS)
● Standardni kvalitet IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 132 (6x20) |
| Dimenzije | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Težina | 33,8 kg |
| Prednje / Zadnje staklo | Polukaljeno staklo s premazom debljine 2,0 mm |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kablovi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dužina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Naprijed 5400Pa / Zadnji 2400Pa |
| KLASA SNAGE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 605W | 454W | 610 W | 458W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Napon otvorenog kola (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11.90A | 14,94A | 11,95A | 15,00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFIKASNOST MODULA (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Zračenje 1000W/m², temperatura ćelije 25°C, AM1.5G NMOT: Zračenje 800W/m², temperatura okoline 20°C, brzina vjetra 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Efikasnost modula STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Efikasnost modula STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Efikasnost modula STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 34 |
| Palete po kontejneru | 20 |
| Komada po kontejneru | 680 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sistema | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com