LECO N-TYPETehnologija ćelija
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Tehnologije bifacijalnih ćelijskih modula
Odlične anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčenja vrućih tačaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sistem upravljanja kvalitetom
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Zaštita zdravlja i sigurnost na radu (HSMS)
● Standardni kvalitet IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 96 (6x16) |
| Dimenzije | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Težina | 24,0 kg |
| Prednje staklo | Polukaljeno staklo s premazom debljine 2,0 mm |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kablovi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dužina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Naprijed 5400Pa / Zadnji 2400Pa |
| KLASA SNAGE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Napon otvorenog kola (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 14,78A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| EFIKASNOST MODULA (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Zračenje 1000W/m², temperatura ćelije 25°C, AM1.5G NMOT: Zračenje 800W/m², temperatura okoline 20°C, brzina vjetra 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Efikasnost modula STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Efikasnost modula STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Efikasnost modula STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 36 |
| Palete po kontejneru | 26 |
| Komada po kontejneru | 936 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sistema | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com