LECO N-TYPETehnologija ćelija
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna ćelijaModuleTechnologies
Odlične anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčenja vrućih tačaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sistem upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita zdravlja i sigurnost na radu (HSMS)
● Standardni kvalitet IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 144 (6x24) |
| Dimenzije | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Težina | 31,5 kg |
| Prednje / Zadnje staklo | Polukaljeno staklo s premazom debljine 2,0 mm |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kablovi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dužina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Naprijed 5400Pa / Zadnji 2400Pa |
| KLASA SNAGE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Napon otvorenog kola (Voc) | 51,41V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11,59A | 14.43A | 11,65A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 42,41V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13,58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| EFIKASNOST MODULA (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Zračenje 1000W/m², temperatura ćelije 25ºC, AM1.5G
NMOT: Zračenje 800W/m², temperatura okoline 20ºC, brzina vjetra 1m/s, AM1.5G
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Efikasnost modula STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Efikasnost modula STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Efikasnost modula STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Kontejner | 20'GP | 40'HQ |
| Komada po paleti | 36 | 36 |
| Palete po kontejneru | 5 | 20 |
| Komada po kontejneru | 180 | 720 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sistema | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com