LECO N-TYPETehnologija ćelija
SMBB tehnologija pola rezanih ćelija
Bifacialna ćelijaModuleTechnologies
Odlične anti-PID performanse pri niskom LID-u
Manje efekata sjenčenja vrućih tačaka
Veća izlazna snaga, niži BOS i LCOE
● ISO9001:2015 Sistem upravljanja kvalitetom
● ISO14001:2015 Sustav upravljanja okolišem
● ISO45001:2018 Zaštita zdravlja i sigurnost na radu (HSMS)
● Standardni kvalitet IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ispitivanja soli/magle/amonijaka
| Solarne ćelije | Mono N-tipa |
| Broj ćelija | 108 (6x18) |
| Dimenzije | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Težina | 27,8 kg |
| Prednje / Zadnje staklo | Polukaljeno staklo s premazom debljine 2,0 mm |
| Okvir | Anodizirana aluminijska legura (opcionalno ojačana za velika opterećenja) |
| Razvodna kutija | Zaštita IP68 (3 bypass diode) |
| Izlazni kablovi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dužina se može prilagoditi | |
| Konektori | Kompatibilno s Mc4 |
| Ispitivanje mehaničkim opterećenjem | Naprijed 5400Pa / Zadnji 2400Pa |
| KLASA SNAGE | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimalna snaga (Pmax) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505W | 380 W | 510 W | 384W |
| Napon otvorenog kola (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Struja kratkog spoja (Isc) | 15,72A | 12,58A | 15,78A | 12,62A | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Napon pri maksimalnoj snazi (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71V | 33,91 V | 31,91V |
| Trenutna maksimalna snaga (Impp) | 14,80A | 11,84A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| EFIKASNOST MODULA (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Zračenje 1000W/m², temperatura ćelije 25ºC, AM1.5G
NMOT: Zračenje 800W/m², temperatura okoline 20ºC, brzina vjetra 1m/s, AM1.5G
| Stražnje pojačanje | Parametar | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimalna snaga (Pmax) | 515W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Efikasnost modula STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maksimalna snaga (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Efikasnost modula STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maksimalna snaga (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Efikasnost modula STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Kontejner | 40'HQ |
| Komada po paleti | 34 |
| Palete po kontejneru | 24 |
| Komada po kontejneru | 816 |
| Temperatura radnog modula | -40℃ do +85℃ |
| Maksimalni napon sistema | 1500 DC (IEC) |
| Maksimalna nazivna vrijednost serijskog osigurača | 30A |
| Tolerancija snage | 0/+5 W |
| Nominalna radna temperatura (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturni koeficijent Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturni koeficijent Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-pošta: gavin@alifesolar.com
Zgrada 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com